Drobečková navigace

Úvod > Městys Drahany > Aktuality > Omezení provozu úřadu Městyse Drahany a MŠ

Omezení provozu úřadu Městyse Drahany a MŠDatum konání:
16.3.2020

Od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání upravuje úřad městyse Drahany svůj provoz a uzavírá MŠ Drahany

Úřad městyse Drahany žádá občany, aby využili pro komunikaci s úřadem elektronickou formu (e-mail, datovou schránku) nebo telefonický kontakt. Zálohy za stočné se v tomto týdnu nebudou vybírat.

Mnoho agendy a požadavků občanů a návštěvníků lze konzultovat a vyřídit online. Přednostně bude  úřad s žadatelem vyřizovat agendy, které se neobejdou bez osobní přítomnosti žadatele (např. ověřování podpisů, přihlášení k trvalému bydlišti).

Ostatní agenda bude vykonávána pouze po předchozí telefonické domluvě s pracovnicí   úřadu v úřední dny pondělí a středa od 8.30 do 9.30 hod. a od 14.00-16.00 hod – telefon: 582 395 021

Omezením přímého styku s veřejností se snažíme minimalizovat přenos nového koronaviru. Opatření se přijímá i s ohledem na vládní preventivní opatření.

Na speciálních stránkách Ministerstva zdravotnictví koronavirus.mzcr.cz  najdete veškeré aktuální informace k výskytu koronaviru, doporučení, jak se chovat a další důležité informace. Prosíme, neberte věc na lehkou váhu, buďte ohleduplní k ostatním lidem a dbejte zvýšené prevence.

Vzhledem k mimořádné situaci ohledně nákazy koronavirem v olomouckém kraji bude MŠ Drahany od 17.3. 2020 do odvolání uzavřena.

Mgr. Milan Marek, starosta

 

 

Jak probíhá karanténa:

jak probiha karantena_02.jpg